Career stats

Recepčná/ý

Budúcnosť máte vo svojich rukách

Miesto výkonu práce
Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď/dohodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 000 - 1 200 EUR/mesiac (Fixná zložka mzdy je vo výške 1.000 EUR mesačne brutto + variabilná zložka do výšky 200 EUR v závislosti od plnenia pracovných úloh. Bližšie informácie k odmeňovaniu a benefitom poskytneme priamo na pohovore.)

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu/ kolegu, ktorá/ý rád pracuje s ľuďmi a poskytuje prvotriedny servis kolegom a partnerom, vie si prácu zorganizovať a je doma v ovládaní PC a administratíve. Zároveň hľadáme parťáka to tímu, na ktorého sa dá spoľahnúť, a s ktorým sa dá aj zasmiať :-). Zaškolenie poskytneme a v prípade potreby je vždy na koho sa obrátiť o radu a pomoc.

- zabezpečenie chodu recepcie;
- prijímanie návštev; rezervácia zasadačiek a udržiavanie poriadku
- podpora a príprava podkladov - podľa požiadaviek ekonomického oddelenia
- koordinácia počas školení;
- evidencia prijatej a odoslanej pošty, distribúcia došlej pošty na pracoviská, reklamácie poštových služieb;
- osobná, telefonická a elektronická komunikácia zo zákazníkmi a dodávateľmi, v prípade neprítomnosti kolegov preberanie odkazov;
- evidencia a vystavovanie objednávok (kancelárske potreby, občerstvenie a pod.);
- zaisťovanie kuriérskych služieb;
- administratívna podpora každodenných činností (kopírovanie, skenovanie, zakladanie, triedenie a pod.),
- operatívne riešenie vzniknutých situácií a ďalšie úlohy podľa príkazu nadriadeného

Zamestnanecké výhody, benefity

• stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou tradíciou,
• ľudská šéfka, vždy ochotná pomôcť (ako aj ostatní kolegovia)
• príjemné a moderné pracovné prostredie, neformálna atmosféra a fajn kolegovia :-)
• široká škála benefitov – nadštandardný príspevok na stravovanie a ďalšie príspevky k mzde, príspevok na DDS, sick days, rôzne zľavy u našich partnerov, odmeny pri jubileách
• možnosť ďalšieho vzdelávania a rastu

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

sk.B

Pozícia je vhodná aj pre absolventa

áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- príjemné a kultivované vystupovanie
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k pracovným úlohám
- odolnosť voči stresu
- systematickosť, presnosť
- organizačné schopnosti
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- vodičský preukaz - nie je podmienkou, len výhodou

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

V prípade záujmu o pozíciu Recepčná nám, prosím, zašlite Váš životopis v slovenčine spolu s aktuálnou fotografiou.
Za účelom osobného pohovoru budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Odoslaním Vášho životopisu, motivačného listu a iných príloh súvisiacich s výberovým konaním dávate spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o., Jašíkova 6, 821 03 Bratislava, IČO: 35852216, zodpovedná osoba (DPO): [email protected], súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie a iných prílohách súvisiacich so žiadosťou o prijatie do zamestnania na účely výberového konania a evidencie v internej databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti.
Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do odvolania, najdlhšie však dva roky od jeho poskytnutia alebo do dňa podpisu príslušnej pracovnej zmluvy / dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru so spoločnosťou TÜV SÜD Slovakia s.r.o., po uplynutí tejto doby budú bezodkladne zlikvidované.
Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu sídla spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o.: Jašíkova 6, 821 03 Bratislava. Právoplatnosť spracúvania osobných údajov na základe tohto súhlasu pred odvolaním súhlasu zostáva nedotknutá.
Zároveň Vás informujeme, že podľa § 19 ods. 2 písm. b), c) a d) zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov máte právo požadovať od spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o. prístup k Vašim osobným údajom, právo na opravu, vymazanie a obmedzenie spracúvania Vašich osobných údajov, právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov, právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať sťažnosť (návrh na začatie konania podľa § 100 zákona č. 18/2018 Z. z.) na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, Slovenská republika alebo kontaktovať úrad prostredníctvom jeho webového sídla www.dataprotection.gov.sk.
Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o..

V prípade záujmu pošlite váš životopis na [email protected]

Získajte viac

Vybrať lokalitu