Technik STK kontroly originality

Staňte sa tými, ktorí budú modernizovať služby STK a EK na Slovensku

Pracovná pozícia: technik stk a kontroly originality

Miesto práce

  • Bratislava
  • Banská Bystrica

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
dohodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 000 - 1 650 EUR/mesiac + mesačná variabilná zložka mzdy do výšky 330 EUR/brutto, v závislosti od plnenia individuálnych cieľov, základná mzda je závislá od skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia so zákazníkmi
• výkon technických a emisných kontrol a kontrol originality v rozsahu svojho osvedčenia
• rozširovanie si svojej osobnej odbornej spôsobilosti
• zodpovednosť za preberanie kontrolovaných vozidiel
• vykonávanie a vyhodnocovanie technickej, emisnej kontroly a kontroly originality vozidiel

Zamestnanecké výhody, benefity

• stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie, profesionálny prístup kolegov
• priestor pre sebarealizáciu, osobný rast, ďalšie vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie
• široká škála benefitov – bonusy k mzde, jazykové kurzy, Sick days, príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie

požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

Počet rokov praxe

0

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  1. - odborné znalosti v oblasti automobilov a dopravy
    - 3 ročná prax v oblasti vozidiel alebo rovnocenná skúsenosť v tejto oblasti, ktorú vie kandidát preukázať v zmysle zákona
    - uchádzači so skúsenosťami s prácou v laboratóriách - výhoda
    - stredoškolské s maturitou v odbore doprava, cestná doprava, príp. iné technické zameranie
    - vysokoškolské vzdelanie I. stupňa v odbore doprava, cestná doprava, príp. iné technické zameranie
    - vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v odbore doprava, cestná doprava, príp. iné technické zameranie
    - znalosť konštrukcie motorových vozidiel
    - znalosť AJ – výhoda
    - absolvovanie základných školení a následných skúšok potrebných pre výkon kontrol STK a KO
    - samostatnosť, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam a riešeniu pracovných úloh
    - dobré komunikačné schopnosti, analytické myslenie a rozhodovanie
    - príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo reagovať
    - precíznosť a lojálnosť
    - flexibilita

informácie o výberovom konaní

Za účelom osobného pohovoru budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Vaše osobné údaje spracúvame na účely výberu vhodného uchádzača o zamestnanie na základe zákonnej povinnosti vyplývajúcej zo zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce, v spojení s predzmluvným vzťahom (Zmluva), prípadne podľa zákona  č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Vaše osobné údaje budeme uchovávať jeden (1) rok od skončenia výberu a nebudeme ich poskytovať tretím stranám.

Vaše osobné údaje spracúvame na účely zaradenia do databázy uchádzačov s cieľom, aby sme Vás mohli opakovane kontaktovať v prípade ďalších zaujímavých pracovných ponúk, na základe Vášho súhlasu. Údaje na základe súhlasu budeme uchovávať po dobu dvoch (2) rokov a nebudeme ich poskytovať tretím stranám.

Viac informácií nájdete TU.
Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o..

V prípade záujmu pošlite váš životopis na [email protected]

Získajte viac

Vybrať lokalitu