Administratívny pracovník STK

Staňte sa tými, ktorí budú modernizovať služby STK a EK na Slovensku

PRACOVNÁ POZÍCIA: Administratívny pracovník STK

Miesto práce

  • Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
1.4.2022 alebo dohodou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 050 EUR/mesiac + mesačná variabilná zložka mzdy do výšky 20%, v závislosti od plnenia individuálnych cieľov

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

aktívna komunikácia so zákazníkmi stanice technickej kontroly
evidovanie zákaziek a vygenerovanie čísla jednotlivých zákaziek
tvorba položiek zákazky
• tvorba objednávok
• zakladanie nových zákazníkov, aktualizácia údajov zákazníkov divízie Mobility v interných informačných systémoch ESE, SAP ako aj práca s informačnými systémami poverených technických služieb
• fakturácia zákaziek divízie Mobility
• riešenie reklamácií fakturácie zákaziek
• správa lehôt splatnosti zákazníkov
• tlač dodacích listov k zákazkám, elektronická archivácia faktúr a dodacích listov (ESE a server)
• evidencia týždenných plánov pridelených výkonných pracovníkov
• zabezpečenie činnosti podľa pokynov manažéra v stanovených lehotách – kontrola dlhodobo otvorených zákaziek,
• kontrola neuhradených zákaziek
• zasielanie novým zákazníkom formuláru „Súhlas s elektronickou fakturáciou“ , nahrávanie potvrdených súhlasov do interných informačných systémov
• pozíciu obsadzujeme pre lokalitu Bratislava Bory

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

stabilné zamestnanie vo veľkej medzinárodnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou tradíciou,
• príjemné pracovné prostredie, férové a motivačné odmeňovanie,
• priestor pre sebarealizáciu, osobný rast a ďalšie vzdelávanie,
• široká škála benefitov – nadštandardný príspevok na stravovanie a ďalšie príspevky k mzde, príspevok na DDS, Sick day

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

0

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  1. - minimálna odborná prax. 3 roky v ekonomickej oblasti
    - základná znalosť zákona o DPH, účtovníctve, znalosť zákona o registratúre
    - základná znalosť Obchodného zákonníka, Živnostenského zákona
    - samostatnosť, zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam a riešeniu pracovných úloh
    - dobré komunikačné schopnosti,
    - príjemné vystupovanie, schopnosť rýchlo reagovať
    - precíznosť a lojálnosť
    - flexibilita
    - spoľahlivosť

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

Za účelom osobného pohovoru budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Všetkým kandidátom ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.
Vaše osobné údaje spracúvame na účely výberu vhodného uchádzača o zamestnanie na základe zákonnej povinnosti vyplývajúcej zo zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce, v spojení s predzmluvným vzťahom (Zmluva), prípadne podľa zákona  č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Vaše osobné údaje budeme uchovávať jeden (1) rok od skončenia výberu a nebudeme ich poskytovať tretím stranám.

Vaše osobné údaje spracúvame na účely zaradenia do databázy uchádzačov s cieľom, aby sme Vás mohli opakovane kontaktovať v prípade ďalších zaujímavých pracovných ponúk, na základe Vášho súhlasu. Údaje na základe súhlasu budeme uchovávať po dobu dvoch (2) rokov a nebudeme ich poskytovať tretím stranám.

Viac informácií nájdete TU.
Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol spoločnosti TÜV SÜD Slovakia s.r.o..

V prípade záujmu pošlite váš životopis na [email protected]

Získajte viac

Vybrať lokalitu