Wybierz inny kraj, aby zobaczyć treści specyficzne dla Twojej lokalizacji

//Wybierz kraj

Aktualne oferty pracy w TÜV SÜD Polska

Przyszłość jest w Twoich rękach

Dołącz do naszego zespołu

W TÜV SÜD Polska, jesteśmy pasjonatami technologii, ludzi i środowiska. Przystępując do TÜV SÜD Polska, stajesz się cześcią światowej sieci ekspertów, zangażowanych w tworzenie wiekszęgo bezpieczeństwa oraz dodawaniu wartości naszym klientom.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

  • Specjalista ds. spawalnictwa (docelowo Rzeczoznawca TÜV)

    Miejsce pracy: Szczecin, Warszawa

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w gronie specjalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość szkoleń zawodowych
    • dostęp do pakietu benefitów pracowniczych

    Zakres obowiązków:

    • planowanie przebiegu, przeprowadzanie i dokumentowanie usług dla klienta
    • prowadzenie inspekcji oraz odbiorów
    • certyfikacja procesów spawania
    • utrzymywanie i rozwój uprawnień
    • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • współudział w procesie pozyskiwania i utrzymania klientów
    • rozwój i współtworzenie usług, udział w projektach realizowanych przez sekcję

    Poszukiwane kompetencje:

    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: spawalnictwo, metaloznawstwo lub pokrewne)
    • co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe związane z kierunkiem studiów
    • terminowość i dokładność
    • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
    • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych
    • biegła obsług komputera i narzędzi Office 365
    • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na pracę z dokumentacją oraz komunikację
    • prawo jazdy kat. B
    • gotowość do częstych podróży służbowych
    • mile widziane:
      • posiadanie certyfikatu EWE / IWE
      • praktyczna znajomość przepisów i norm (EN13445, EN13480, EN12952, AD2000 i pokrewne)
      • doświadczenie w stosowaniu dyrektyw unijnych (np. PED, TPED)
      • znajomość przepisów HAZOP i ATEX.

  • Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

    Miejsce pracy: Poznań

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • dostęp do pakietu benefitów pracowniczych,
    • możliwość szkoleń zawodowych,
    • pracę w gronie specjalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • atrakcyjną lokalizację biura.

    • raportowanie i analiza danych sprzedażowych,
    • aktywna sprzedaż usług TÜV SÜD Polska,
    • benchmarking w branży TIC,
    • stała współpraca z Key Account Managerem i wsparcie w zakresie prac administracyjnych,
    • związanych z procesami sprzedażowymi,
    • opieka posprzedażowa nad Kluczowymi Klientami,
    • badanie satysfakcji Klientów,
    • współpraca z działami firmy oraz oddziałami zagranicznymi w ramach koncernu TÜV SÜD,
    • wspieranie Działu Ofertowania w zakresie przygotowywania ofert szacunkowych, redagowania zaświadczeń oraz innych dokumentów.

    • wysokie umiejętności komunikacyjne, swoboda w rozmowie telefonicznej z Klientem,
    • biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie,
    • znajomość narzędzi Office 365 (w tym Teams),
    • umiejętność zarządzania czasem, określania priorytetów i zdolności organizacyjne
    • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
    • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta,
    • inicjatywa w podejmowaniu działań,
    • bardzo dobra znajomość zasad redagowania korespondencji.

Jak możemy pomóc?

Wybierz lokalizację

Global

Americas

Asia

Europe

Middle East and Africa