Válassza ki az Önhöz legközelebb eső országot!

//Ország kiválasztása

Tréner - ipari villamosbiztonság

(Szabadúszó, megbízott)

A TÜV SÜD csoport több, mint 150 éves múltra tekint vissza. A világ vezető műszaki szolgáltatói közé tartozik, amely világszerte több, mint 24,500 magasan képzett szakembert alkalmaz több, mint 1000 helyszínen. A TÜV SÜD Akadémia a hazai és nemzetközi vállalatok egyik elsőrangú továbbképzési partnere. Több, mint 500 szakemberünk világszerte adja át szakmai tudását a menedzsment, az egészségügy és a technológia terén korszerű, gyakorlatorientált eljárásmódok alkalmazásával.

A TÜV SÜD-nél a technológiával történő munkavégzés a mindennapjaink része. A korunkkal együtt járó folyamatos újítások számtalan módon fejtik ki hatásukat a mindennapi életünkre. A TÜV SÜD elhatározta, hogy része akar lenni a fejlődésnek. Megfelelőségi vizsgálatokat és biztonsági ellenőrzéseket végzünk, a belső folyamatok mögé nézünk, műszaki szakértőként támogatjuk partnereinket. Folyamatosan kihívások elé állítjuk magunkat az emberek és az egész társadalom biztonsága érdekében. Hatékonyan alkalmazzuk a technológiát, törekszünk a szakmai kiválóságra és nyomot hagyunk magunk után. A kezünkbe vesszük a jövőt. Mi vagyunk a TÜV SÜD. Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, várjuk a jelentkezését az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Tréningek lebonyolítása
  • Az elektromos biztonsággal kapcsolatos gyakorlatorientált szakértői ismeretek átadása
  • A mindenkori aktuális Felnőttképzési törvénynek való megfelelés
  • Részvétel a képzési tevékenység napi ügyeinek irányításában, működtetésében

Előnyök:

  • Korábbi tréneri, szakértői vagy tanácsadói tevékenység

Elvárások:

  • Villamosmérnöki vagy hasonló területen szerzett diploma
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony és magabiztos angol nyelvtudás
  • Oktatási és villamosmérnöki tevékenységre vonatkozó szabályozások és szabványok alapos ismerete és / vagy erőművek installálásával kapcsolatos több éves szakmai tapasztalat
  • Magas szintű ismeretek a munkavédelem területén
  • Jó tanítási / didaktikai képességek

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését és szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

[email protected]

MIBEN SEGÍTHETÜNK?

Tartózkodási hely kiválasztása

Global

Americas

Asia

Europe

Middle East and Africa