Válassza ki az Önhöz legközelebb eső országot!

//Ország kiválasztása

Képzésvezető

Csatlakozzon elkötelezett szakértői csapatunkhoz!

A TÜV SÜD csoport több, mint 150 éves múltra tekint vissza. A világ vezető műszaki szolgáltatói közé tartozik, amely világszerte több, mint 24,500 magasan képzett szakembert alkalmaz több, mint 1000 helyszínen. A TÜV SÜD Akadémia a hazai és nemzetközi vállalatok egyik elsőrangú továbbképzési partnere. Több, mint 500 szakemberünk világszerte adja át szakmai tudását a menedzsment, az egészségügy és a technológia terén korszerű, gyakorlatorientált eljárásmódok alkalmazásával.

A korunkkal együtt járó folyamatos újítások számtalan módon fejtik ki hatásukat a mindennapi életünkre. A TÜV SÜD elhatározta, hogy része akar lenni a fejlődésnek. Megfelelőségi vizsgálatokat és biztonsági ellenőrzéseket végzünk, a belső folyamatok mögé nézünk, műszaki szakértőként támogatjuk partnereinket. Folyamatosan kihívások elé állítjuk magunkat az emberek és az egész társadalom biztonsága érdekében. Hatékonyan alkalmazzuk a technológiát, törekszünk a szakmai kiválóságra és nyomot hagyunk magunk után. A kezünkbe vesszük a jövőt. Mi vagyunk a TÜV SÜD. Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, várjuk a jelentkezését az alábbi pozícióra:

KÉPZÉSVEZETŐ

FELADATOK

  • Meglévő ügyfelekkel és külsős hazai és nemzetközi trénerekkel való folyamatos kapcsolattartás, új kapcsolatok kiépítése
  • Tréningek megszervezése és lebonyolítása
  • Intézményi külső értékelések szervezése, lebonyolítása
  • A mindenkori aktuális Felnőttképzési törvénynek való megfelelés biztosítása
  • Részvétel a képzési tevékenység napi ügyeinek irányításában, működtetésében
  • Részvétel a közös képzési stratégia megalkotásában, együttmű-ködve a régió többi országában működő képzési központokkal
  • Akadémia jövőképének megalkotása
  • Üzletfejlesztési tevékenység, új termékek bevezetése, társosztá-lyok igényeinek feltárása, regionális és a központi akadémiai szolgáltatásainak megismerése, meglévő best practice-k helyi igényekre történő implementálása, átvétele
  • Meglévő Akadémiai tevékenységek működtetése, szervezése Társosztályokkal való szoros együttműködéssel

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség, diploma (tanári vagy andragógiai végzettség előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Tréningek szervezésében szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Legalább 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Oktatási tevékenységre vonatkozó szabályozások és szabványok alapos ismerete (pl. Felnőttképzési törvény)
  • Jó tanítási / didaktikai képességek
  • Együttműködés, proaktivitás, nyitottság
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben a lehetőség felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen:

[email protected]

MIBEN SEGÍTHETÜNK?

Tartózkodási hely kiválasztása

Global

Americas

Asia

Europe

Middle East and Africa